Фрагмент фільму за мотивами Hellblade: Senua's Sacrifice

"Ми вражені!": фанати створили фільм за мотивами відомої відеогри, який високо оцінили її розробники – відео

Nick Rose / YouTube

Ентузіасти чудово передали почуття тривожності головної героїні

Режисер із Канади Нік Роуз створив короткометражний фільм за мотивами Hellblade: Senua's Sacrifice. Цю подію не оминули увагою розробники проєкту, які прокоментували його у своєму Twitter. Про це повідомляє "Дивогляд".

На відео помітно, що Роуз чудово попрацював над відеорядом і звуком. Режисер точно передав почуття тривожності, яке зустрічається у грі.

Окрім цього, відзначимо акторську гру жінки, для якої підібрали належне вбрання. Відео рекомендують дивитися у навушниках, щоб почути всі звуки та дрібні деталі.

"Ми просто вражені цим створеним фанатами короткометражним фільмом Hellblade!", – прокоментували ролик розробники.

Зазначимо, Hellblade: Senua's Sacrifice – відеогра жанру action-adventure, яку за свої кошти розробила та випустила компанія Ninja Theory. Сюжет побудовано навколо часів раннього Середньовіччя, які доповнили психологічними жахами та різними міфологіями.

Головна героїня, войовниця на ім'я Сенуа, вирушила у світ мертвих Гельгейм, щоб врятувати душу свого загиблого коханого з рук богині Гель. Сенуа страждає через галюцинації та психічні проблеми.

Геймери високо оцінили цей проєкт, до створення якого залучили людей, що теж мають проблеми з психікою. Це допомогло розробникам створити незабутню атмосферу. Гра вийшла у 2017 році, а у майбутньому планується випуск другої частини.

До речі, нещодавно "Дивогляд" розповідав, що Sony показала нову рекламу Ліги Чемпіонів із відомими персонажами відеоігор PlayStation.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ