Доктор Хаус

Зірка "Доктора Хауса" зізнався, що він гей

ABC

Актор доволі пізно усвідомив свою нетрадиційну орієнтацію

Відомий американський актор і продюсер індійського походження Кал Пенн (Келпен Суреш Моді), який найбільше відомий за своєю роллю у серіалі "Доктор Хаус", зізнався у своїй нетрадиційній орієнтації. Про це пише "Дивогляд" із посиланням на People.

44-річний актор зробив камінг-аут у своїх мемуарах "You Can't Be Serious ("Ти ж не серйозно"). Книжка вийшла друком 29 жовтня.

Кал нагадав, як у 2009-2011 працював в адміністрації президента Барака Обами, де обіймав тоді посаду помічника голови відділу зі зв'язків із громадськістю. Саме тоді він зустрів свого партнера Джоша.

Актор зізнався, що зрозумів, що він гей, доволі пізно, порівняно з іншими. Однак він відчув підтримку своїх рідних і друзів.

Пенн і Джош разом вже 11 років і нещодавно вони заручилися. Тепер пара планує весілля. Однак з цим є проблема, адже Кал хоче велике індійське весілля, а Джош, який не любить уваги публіки, хоче щось маленьке.

Нагадаємо, Кал Пенн зіграв доктора Катнера у 4-6 сезонах серіалу "Доктор Хаус". В Україні цей серіал про талановитого лікарі і його команду отримав шалену популярність.

Актор також зіграв головну роль у серії фільмів "Гарольд і Кумар", а також з’являвся у молодіжній комедії "Король вечірок".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ