Світлана Світлична

У Москві зникла секс-символ радянського кіно Світлана Світлична

mamul.am

Перед зникненням акторка заявила про знущання

Відома радянська акторка українського походження Світлана Світлична зникла безвісти у Москві. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на російські ЗМІ.

Син Світличної Олексій Івашов заявив, що 81-річна жінка перестала виходити на зв’язок ще 21 жовтня. Поліція вже оголосила акторку у розшук.

Голова Гільдії акторів Росії Валерія Гущина заявила, що перед зникненням, 20 жовтня, Світлична вимагала юриста, який мав її захистити від знущань. Однак, хто саме з неї знущався – акторка не уточнила.

Між тим, подруга актриси Олена Перелигіна нагадала, що це не перший випадок зникнення Світличної, у якої вже, нібито, почалася деменція.

Свого часу Світлана Світлична вважалася секс-символом радянського кінематографу. Найбільшу славу їй принесла роль фатальної білявки Ганни Сергіївни у фільмі Леоніда Гайдая "Діамантова рука".

Вона також грала у картинах "Місце зустрічі змінити не можна", "Сімнадцять миттєвостей весни", "Ці неймовірні музиканти, або Нові сновидіння Шурика" та багатьох інших.

Нагадаємо, у липні режисер "Москва сльозам не вірить", який був палким прихильником Владіміра Путіна і підтримував анексію Криму, помер від коронавірусу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ