"Червоне повідомлення"

Новий шедевр від Netflix чи посередність: рецензія на "Червоне повідомлення" без спойлерів

netflix.com

Цього місяця на Netflix ексклюзивно вийшов фільм "Червоне повідомлення" з зірковим акторським складом. Однак чи вартий він вашого часу?

"Дивогляд" розповість, що на вас чекає у новій картині та чи варто її дивитися. Звісно, без спойлерів, тому не турбуйтеся.

Сюжет

Сюжет фільму побудований навколо артефакту за назвою "яйця Клеопатри". Агент ФБР Джон Хартлі, якого зіграв Дуейн Джонсон, бажає зловити одного з найвідоміших злодіїв творів мистецтв у світі – Нолана Бута. Останнього грає голлівудська зірка Райан Рейнольдс, який планує вкрасти цінні "яйця".

Агент ФБР успішно заарештував злочинця, але у підсумку артефакт вкрала інша злодійка на ім'я Слон, яку зіграла Галь Гадот. Більш того, її хитрість дозволила засадити Хартлі у в'язницю, де відбуває покарання Бут.

У підсумку героям Рейнольдса та Джонсона доведеться придумати план, який дозволить покинути в'язницю та випередити Слон у пошуку інших яєць. Окрім цього, вони це зроблять, щоб очистити ім'я агента ФБР і зробити Нолана найбільшим злодієм на планеті. Однак, є проблема – нікому не відомо про місцезнаходження третього яйця, котрому понад 2 тис років.

Кому сподобається цей фільм?

На нашу думку, "Червоне повідомлення" не варто дивитися тим, хто шукає у кіно глибокий сенс. Втім, це чудовий варіант для тих, хто хоче розслабитися після важкого робочого дня.

Глядача чекає гарний візуал, що недивно, бо цей фільм – найдорожчий проект Netflix і один із найбюджетніших фільмів року. Втім, припустимо, що вже через півроку про цю картину вже майже ніхто не згадає.

До речі, раніше "Дивогляд" повідомляв про 6 відомих кіношних пар, які в реальності терпіти один одного не могли.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ