Фрагмент трейлеру мультфільму "Льодовиковий період: Пригоди Бака"

Батьки, готуйтеся: з'явився трейлер нової частини мультфільму "Льодовиковий період"

Walt Disney Studios / YouTube

Глядачів чекає зустріч із добре знайомими героями

Компанія Disney повідомила, що вийде новий повнометражний фільм із всесвіту "Льодовикового періоду". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на YouTube-канал Walt Disney Studios.

Нова частина називається "Льодовиковий період: Пригоди Бака", яка розповість про пригоди ласки Бака. Він був у попередніх серіях "Ера динозаврів" і "Курс на зіткнення".

Цього разу він і опосуми, Едді та Креш, вирушать до підземного загубленого світу, де мешкають динозаври. Звісно же, глядачі побачать добре знайомих основних героїв минулих частин – мамонтів, шаблезубого тигра та лінивця.

Вихід мультфільму "Льодовиковий період: Пригоди Бака" запланований на 28 січня 2022 року. Цікаво, що першу частину легендарної серії презентували у далекому 2002 році, тобто їй вже майже два десятиліття.

До речі, раніше "Дивогляд" повідомляв, що ентузіасти показали величезну кішку замість динозавра у "Парку Юрського періоду".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ