Home Sweet Home Alone

У мережу виклали трейлер ремейку "Сам удома" – очікується поява знайомого персонажа (відео)

20th Century Studios / YouTube

Розповідаємо, яким буде сюжет та коли очікувати на прем'єру

Кінокомпанія 20th Century Studios виклала у мережу трейлер до нового фільму, який стане продовженням популярної різдвяної картини "Сам удома". Ремейк отримав назву Home Sweet Home Alone, повідомляє "Дивогляд".  

У фільмі покажуть історію хлопчика Макса. Його роль виконав актор Арчі Єйтс, якого глядачі вже могли бачити у фільмі "Кролик Джоджо" (2019).

За сюжетом сім'я вирушає на відпочинок до Японії. Запізнюючись на літак, вони забувають одного зі своїх дітей. Ним виявився Макс. Залишившись сам удома, він вимушений захищати свою домівку від злодіїв. 

Фанати, які вже переглянули трейлер, змогли порівняти нову картину з попередніми. Вони зазначили, що "Home Sweet Home Alone" найбільше нагадує третю, четверту та п'яту частини культового фільму. 

У фільмі з'являться такі актори, як Еллі Кемпер, Роб Делані, Айслінг Бі, Еллі Макі, Кріс Парнелл та Тімоті Саймонс. Також очікується поява актора Девіна Ретрея, який зіграв База у першій та другій частинах оригінального фільму. Його також можна побачити у трейлері.

Прем'єра нового фільму Home Sweet Home Alone запланована на 12 листопада 2021 року.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше