"Базз рятівник"

Компанія Pixar випустить новий мультфільм про космонавта Базза з "Історії іграшок" – трейлер

YouTube / Disney Pixar

Головного героя в оригіналі озвучуватиме актор Кріс Еванс, відомий за роллю Капітана Америки у фільмах Marvel

Популярна студія Pixar оприлюднила трейлер до майбутнього анімаційного фільму  "Базз Рятівник". Картина стане спінофом до популярної мультиплікації "Історія іграшок", повідомляє "Дивогляд".

Сюжет стрічки познайомить глядачів з історією життя космонавта Базза Лайтера, який зіграв одну з головних ролей у знайомих мультфільмах. Раніше прихильники "Історії іграшок" не знали багато про життя цього героя. 

Режисерське крісло зайняв шоуранер Енгус Маклейн. Раніше він працював над створенням популярного мультфільму "У пошуках Дорі".

Сценарій до майбутнього спінофу написав Піт Докер, який також створював текст до серії мультфільмів про пригоди іграшок. 

Усіх деталей картини розробники намагаються не розкривати. Однак, на сьогодні відомо, що головного героя Базза Лайтера в оригіналі озвучуватиме актор Кріс Еванс, відомий за роллю Капітана Америки у фільмах Marvel.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Netflix випустить новий південнокорейський серіал, який може повторити успіх "Гри в кальмара".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ