Джонні Депп

Легендарний Джонні Депп повертається у кіно: який фільм з його участю буде наступним

johnnydepp / Instagram

Актор зіграє короля

Американський актор вперше після скандального розлучення з Ембер Герд повертається у кінематограф – наступного разу він зіграє французького короля. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Variety.

Депп виконає роль Людовика XV у драмі режисерки Майвенн, яка теж виділила для себе роль фаворитки короля-бабія Мадам дю Баррі. Про сюжет, дату виходу та навіть назву картини наразі нічого невідомо. Однак, є інформація про зйомки у різних місцях Парижа, які тривають вже 3 місяці.

Людовик XV
Людовик XV
Фото: відкриті джерела

Таким чином, попри численні скандали, про які створили документальний фільм, та навіть заяву юриста, що "кар'єра Джонні Деппа стрімко підходить до завершення", актор все одно продовжить радувати глядачів і своїх відданих фанатів.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про 13 українських фільмів, які вийдуть у 2022 році за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ