Леонардо Ді Капріо

Ді Капріо засвітився на пляжі з дівчиною – фото

imnotdicaprio / Instagram

Пара разом вже два роки

Один із головних голлівудських холостяків Леонардо Ді Капріо потрапив у об’єктиви камер папараці під час відпочинку зі своєю дівчиною, пише "Дивогляд".

47-річний актор і його 27-річна подруга, модель Каміла Морроне, разом провели відпустку на Багамах, на острові Сен-Барт.

Закохані, які зустрічаються вже два роки, нечасто з’являються на публіці у парі. Однак цього разу вони не приховували своїх почуттів, обіймаючись і цілуючись у воді.

Ді Капріо жодного разу не був одружений і не має дітей. Рік тому ЗМІ повідомили, що Морроне вагітна і актор нарешті стане батьком, однак це не підтвердилося.

Нещодавно на екрани вийшов новий фільм за участю Леонардо Ді Капріо, який наробив багато галасу – "Не дивіться вгору". У стрічці актор постає в образі пристарілого, але все ще привабливого ученого, який разом зі своєю колегою намагається попередити світ про катастрофу. Якщо ви ще не подивилися – радимо це зробити.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ