Патрон

"Дівчатка, моє серце вільне": пес-сапер Патрон звернувся до українців – зворушливе фото

patron_dsns / Instagram

Для фанатів 4-лапого

Популярний український песик-сапер Патрон поділився "своїми" міркуваннями щодо майбутнього та знову привітав зі святом. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Instagram-сторінку patron_dsns.

"Нещодавно розмірковував, чи не час мені обзавестись сім’єю та нащадками, але зрозумів, що поки робота для мене на першому місці. Адже чим більше я працюю, тим більше дітлахів можуть безпечно гуляти вулицями України. Вітаю ще раз всіх з Днем захисту дітей. Бережіть своїх малих. P.S. Милий пес Дюк на фото – не мій син, дівчатка, моє серце все ще вільне"

Патрон і Дюк
Патрон і Дюк
Фото: patron_dsns / Instagram

До речі, Патрон вже вдруге привітав аудиторію соцмереж із Днем захисту дітей. Минулого разу він ділився своїми дитячими спогадами та звертався до маленьких українців.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ