Патрон

"Пам'ятаю, як був малим": пес-сапер Патрон привітав українців із Днем захисту дітей – фото

patron_dsns / Instagram

Дуже зворушливо

На Instagram-сторінці популярного українського песика-сапера Патрона з'явилося привітання із Днем Захисту дітей. Про це повідомляє "Дивогляд".

"Я пам'ятаю як був малим. То були одні заборони: туди не йди, то не гризи, там небезпечно. Тоді я думав, що мої люди просто дуже тривожні. Тільки потім допетрав, що це вони турбувались про мене, захищали. Бо, знаєте, якщо з'їсти лінолеум – то потім животику не дуже добре (не пробуйте, я за вас цю інформацію вже перевірив!)"

У повідомленні йдеться, щоб діти ніколи не припиняли мріяти та вірити.

Патрон
Патрон
Фото: patron_dsns / Instagram

"Мені здається, що там десь високо у небі кожна мрія чіпляється за хмаринку, і коли йде дощ – вони здійснюються. Інколи краплинки з мріями не долітають до землі, тому мріяти потрібно часто. А віра в те, що все буде гаразд допомагає мріям міцніше чіплятись за хмаринки. Так мені казав мій тато, а він чемпіон, тож немає причин йому не вірити. А далі потрібно допомагати мріям швидше здійснюватись. Якщо мрієш поступити в Париж – вчи французьку; мрієш стати піротехніком – вивчай добре фізику і хімію, повір, знадобиться"

Песик нагадує, щоб ми не забували усміхатися, "навіть коли дуже-дуже сумно".

"Спитай маму чи можеш ти їй допомогти чимось, їй буде так приємно, ось побачиш! Я хочу, щоб всі українські діти плакали лише через щастя. Мені казали, що коли у людей щось тече з очей, і вони шморгають носом – то не завжди від горя, а може бути і від щастя. То хай буде всім вам щастя, дітки. І побільше. Ще більше! І ще трішечки"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Каннах нагородили песика Патрона.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ