Протест на російському телебаченні

У Києві скасували прес-конференцію російської пропагандистки

РосЗМІ

Громадські діячі навіть почали збирати пікет проти цього заходу

У Києві скасували прес-конференцію російської пропагандистки Марії Овсяннікової під назвою "Викриття від Марини Овсяннікової: як працює російська пропаганда", повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "Interfax-Україна".

Новина про те, що кремлівську пропагандистку покликали в українську столицю з метою "викрити пропаганду рф", викликала обурення. Громадські діячі навіть почали збирати пікет проти цього заходу.

Врешті решт конференцію скасували. Щоправда, причину такого рішення не назвали.

Українські ЗМІ повідомили, що отримати інформацію про акредитацію на прес-конференцію було неможливо. За якими критеріями відбиралися журналісти також не повідомлялося.

Раніше пропагандистку Овсяннікову звільнили з "Першого каналу", але майже одразу вона зайняла посаду позаштатної журналістки німецької газети Die Welt.

Підозрюють, що саме це ЗМІ сприяло організації заходу за участю Овсяннікової. Посередниками стали нідерландська волонтерка-доброчинниця Маріам Ламберт та українська громадська і медійна організація "Стоп Корупції".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що російська пропагандистка у прямому ефірі різко виступила проти війни – чому в Україні їй не повірили.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ