російська пропагандистка Ольга Скабєєва

Пропагандистка скабєєва обурена тим, що росіяни ще й досі не розбили залізницю України – курйозне відео

скріншот

"Останнім часом знущально, 24/7 вони ввозять нових і нових дипломатів з європейського союзу"

На росії пропагандистам не дає спокою активна робота української залізниці, яку путінські прихвостні вимагають розбити. Особливо наша розвинена Укрзалізниця турбує "славнозвісну" скабєєву – "зливний бачок", яка мало не розплакалася, висловлюючи обурення з цього приводу.

В одному з ефірів програми "60 хвилин" на пропагандистському каналі журналістка з абсолютним нерозумінням поставила запитання: "чому за два з половиною місяці рассєянє не можуть знищити залізні дороги, які ще й досі (з якихось неймовірних причин) використовують для поставки західної зброї у щоденному режимі".

Нас, українців, звичайно приємно радує таке обурення скабєєвої і те, що вона розуміє, як "друга армія світу" зазнає нищівної поразки від українських захисників, які вміло використовують військову техніку від іноземних партнерів. І це зрозуміло, адже на росії такої співпраці ніколи не бачили.

Ось ще одна цитата скабєєвої, яка не може втямити, чому це в Україну постійно приїжджають західні дипломати:

"Останнім часом знущально, 24/7 вони ввозять нових і нових дипломатів з європейського союзу. Тепер американці часто, кожен день новий. І дорога працює", – обурилась пропагандистка.

Що ж, українська залізнична дорога дійсно працювала з початку війни, працює зараз і продовжить робити це й надалі. Перш за все через те, що з вокзалів різних міст України регулярно проводяться евакуаційні рейси для вивезення людей у більш безпечні регіони.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що російські пропагандисти готуються публічно говорити про поразку рф у війні та капітуляцію.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ