Україна і Білорусь

Пропагандисти розповіли, звідки і куди Україна готувала наступ на білорусь – відео

Shutterstock

Чим далі, тим безглуздіше

Білоруська пропаганда, так само, як і російська, не припиняє дивувати черговими "перлами". Так, на телеканалі "беларусь 1" вкотре розповіли "звідки на білорусь готувався напад", а також додали ще й куди саме, повідомляє "Дивогляд".

Мем про так званий напад України на картоплянників поширився після чергової зустрічі путіна з лукашенком, на якій самопроголошений президент білорусі розповів, що на його державу готують напад українські війська.

У той час, коли всі посміялися над цим і забули, в білорусі цю тему продовжують обговорювати і вигадувати нові факти. Так, в ефірі програми "Це інше" на пропагандистському каналі "беларусь 1" повідомили, в яку саме частину білорусі Україна планувала напад.

За словами пропагандистів, наші військові отримали наказ відібрати частину Гомельської та Брестської областей, а ось у країни-агресорки росії планували забрали "землі, які відійшли до неї ще у 18 ст."

 

"Чому південь Білорусі такий важливий для українських націоналістів? Тому що ще 2018-го, а це майже п'ять років тому, вони припускали, що саме ця територія може стати плацдармом для введення російських військ до України", – заявила ведуча Ксенія Лебедєва.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що лукашенко, який оприлюднив план нападу України на "картоплянників", став героєм нових мемів.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ