Олександр Лукашенко

"Дякувати Богу, що в нас диктатура": лукашенко виступив перед своїми прихильниками, які раніше "засуджували" його – відео

5 канал

Головне, не втрачати надії

Президент Білорусі лукашенко всіма силами намагається просувати свій диктаторський режим і втриматися на посту глави держави. Він переконує, що диктатура – найкращий спосіб підтримувати порядок. Щоправда, вірять цьому лише його прихильники.

Нещодавно лукашенко відвідав Чериковський район, де виступив перед білорусами (звичайно, що присутні на ньому були лише ті, хто підтримує президента).

Очільник Білорусі мило поспілкувався з людьми і запевнив їх у тому, що без його диктатури не було би ніякого порядку в країні:

"Дякувати Богу, що в нас диктатура. Ви всі мене критикували: диктатура, диктатура. Тож порядок є за цієї диктатури!", – сказав Лукашенко.

Досить дивним було те, що "визнаний народом президент" звинувачував у "засудженні" людей, які підтримують його. Ще дивніше було, що присутні були задоволені цими словами.

Добре, що ми знаємо, якою насправді була б реакція на ці слова громадян, які дійсно засуджують лукашенка і його методи правління. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що лукашенко, який оприлюднив план нападу України на "картоплянників", став героєм нових мемів.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ