Олександр Лукашенко

лукашенко, який оприлюднив план нападу України на "картоплянників", став героєм нових мемів – відео

5 канал

Маразм диктатора продовжує активно прогресувати

На початку березня президент білорусі олександр лукашенко зустрівся з путіним і повідомив йому, що Україна готує напад на "картопляників". Така новина викликала сміх не лише в українців, але й у всього світу. 

Повідомляється, що лукашенко показав кацапу путіну карту, на якій начебто відображений план нападу України на білорусь. Такий безглуздий виступ диктатора став ідеєю для багатьох кумедних відеороликів, що розлетілися мережею.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що прикордонники створили іронічний мультфільм про війну в Україні. Головні ролі у ньому зіграли три недоумки – лукашенко, путін і кадиров.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ