Армійці ЗСУ

Коли закінчиться війна в Україні – астролог та нумеролог

mil.gov.ua

Ця визначна подія відбудеться вже зовсім скоро

Війна на території України сьогодні є головною темою для дискусій на міжнародному рівні. Про це також говорять й цивільні люди і всі з нетерпінням чекають на завершення.

Нумерологи та астрологи ретельно дослідили це питання і назвали приблизні терміни завершення війни та перемоги України.

Нумеролог Владислав Грицай повідомив, що на визначну для України подію чекати залишилося недовго. Вже 24 квітня Україна здобуде перемогу у боротьбі з агресором.

"Я вважаю, що ключову подію отримаємо в 20-х числах квітня – 24 квітня. Потрібно розуміти – є багато етапів. Етап закінчення війни І етап закінчення військових дій не завжди може позначати одне і те ж. Але як і раніше, я вважаю, що 24 квітня (плюс-мінус) ми отримаємо хороший для нас результат", – сказав Грицай.

Однак, повного припинення вогню на той момент не прогнозується, хоча в Украни спостерігатиметься хороший результат. Є також ймовірність того, що росія змінить риторику щодо нашої держави.

"Але те, що там буде перелом – 100%. І ми вже будемо розуміти, що це все", – додав Грицай. 

Ще одним прогнозом поділилася астрологиня Анжела Перл. Фахівчиня впевнена, що війна може закінчитися у той момент, коли з'єднаються дві планети, що відповідають за мир. Йдеться про Нептун та Юпітер.

Найближче з'єднання очікується вже 12 квітня. 

"І зараз таке ж з'єднання Юпітера з Нептуном буде 12 квітня. У квітні буде зрозуміло, що війна не може тривати. І зрозуміло буде, що перемога буде за Україною", – говорить Анжела Перл.

Разом із цим, упродовж першого тижня місяця (5-6 квітня) варто очікувати на ескалацію бойових дій. Анжела пояснює це з'єднанням Сатурна з Марсом.

Отже, судячи з двох прогнозів, можна бути впевненим, що квітень буде дійсно переломним для України у позитивному ключі. Віримо у перемогу і сподіваємося на краще!

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що екстрасенс розповів, коли помре путін.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ