Журнал Time

Журнал Time курйозно помилився у слові "паляниця" та образив росію – фото

Shutterstock

Не "palyanytsia", а "rusni-pryzda"

Журналісти популярного видання Time припустилися кумедної помилки у своєму матеріалі про війну в Україні, розпочату російськими загарбниками. Про це повідомляє "Дивогляд".

Так, у матеріалі Ukrainians Don't Blame Just Putin For the War згадується український хліб паляниця, але чомусь його назвали не "palyanytsia", а "rusni-pryzda". Згодом у статті з'явилася поправка:

"У початковій версії цієї статті було неправильно вказано українське слово, що означає плаский хліб. Це palyanytsia, а не rusni-pryzda"

Поправка
Поправка
Фото: time.com

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що на росії пропагандисти вважають, що Чорнобаївка знаходиться на Київщині у "трикутнику".

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ