Російський солдат

Небезпечна зброя: окупанта "зловили" на слово-пастку – курйозне відео

Shutterstock

Спроба невдала, але смішна

Українська мова – красива і милозвучна, але оволодіти нею непросто. Власне, саме завдяки цьому у час війни наші захисники можуть розпізнати окупанта. Про один такий випадок розповідає "Дивогляд".

російські окупанти, які прийшли на територію України, всіма способами рятуються від смерті. Щоб зберегти життя вони готові навіть здатися у полон.

Варто відмітити, що наша армія також дуже добре ловить диверсантів і декого перевіряє на пастки. Без уваги не залишається й всім відома "паляниця".

Військові ЗСУ з Києва оприлюднили відео, на якому диверсант у полоні намагається вимовити це слово, але дуже невдало і смішно.

Нагадаємо, раніше це слово спробувала вимовити російська пропагандистка Скабєєва. Попри тривалі тренування вона не змогла впоратися зі солов'їною українською, до того ж, ще й надала цьому слову хибного значення. За версією Скабєєвої "паляниця" дорівнюється слову "полуниця".

Проте, в Україні не стали засуджувати путінську прихвостню. До неї поставилися дуже лояльно і навіть запропонували роботу на території нашої гостинної держави.

Роботодавці пообіцяли Скабєєвій гарні умови праці: "дружній колектив, соціальний (а не поховальний!) пакет та можливість зателефонувати мамі і повідомили їй, що нарешті знайшла нормальну роботу".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ