Ольга Скабєєва

Журналістка з України жорстко принизила російську пропагандистку Скабєєву – відео

відкриті джерела

Про широту та паскудство "зливного бачка" знають багато людей

Журналістка з України поставила на місце російську пропагандистку Ольгу Скабєєву, яка за часи своєї кар'єри отримала гучне прізвисько "зливний бачок", повідомляє "Дивогляд". 

Ведуча програми "60 хвилин" на Першому каналі російського телебачення відома суспільству, як провокатор. Вона не один раз засуджувала Україну, її президента і громадян.

Намагаючись "поставити всіх на місце" пропагандистка й не помітила, як сама опинилася приниженою українською журналісткою:

"Ми дуже добре знаємо, як працює ваш "зливний бачок", який у нормальних людей називається рот. Ви можете відійти і не заважати нам працювати, будь ласка", – сказала представниця українського медіа.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що російська пропагандистка вимовила слово-пастку для окупантів і жорстко осоромилася. Щоб трохи повеселитися українці підготували для неї нове випробування.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ