Ведуча росТБ поширила фейк про Україну

"Будуть розстрілювати на місці": ведуча російського телебачення поширила черговий "перл" про Україну – відео

@shtirlitz_a / Telegram

Користувачі мережі були шоковані такою новиною

Російські пропагандисти не втрачають нагоди зайвий раз подискутувати щодо України. Одне з останніх обговорень спричинило поширення  божевільної фейкової інформації, яка миттю розлетілася мережею, повідомляє "Дивогляд".

Розмова зав'язалася на тлі вторгнення країни-агресора на територію України. Звичайно, що росіяни не могли промовчати і видали чергові "перли", які усі сприйняли за дурницю.

Ведуча телепередачі цілком серйозно говорила про те, що "Україна тепер буде жити за законами воєнного часу", а "всіх незгодних будуть просто розстрілювати на місці без розмов і суду".

Російська пропагандистка також повідомила, що Національна поліція України найближчим часом працюватиме у посиленому режимі.

На цю заяву звернув увагу офіцер ЗСУ Анатолій Штефан, відомий також, як "Штірліц". Він опублікував цей відеофрагмент у своєму Telegram-каналі. За лічені хвилини допис зібрав чималу кількість коментарів:

  • "Просто кричу!";
  • "Це треш";
  • "Палай, вато, палай!";
  • "Що вони там курять?".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що мережу розвеселили танки агресора, що застрягли в багнюці.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ