Свічка

Миттєвий ефект: на російському ринку жінка запалила свічку "на вдалу торгівлю" і випадково спалила павільйон конкурентів

Фото із відкритих джерел

Вогонь упродовж чотирьох годин гасило 60 пожежників

На Камчатці 71-річна жінка запалила на ринку свічку "на вдалу торгівлю" та спалила павільйон конкурентів. Про це розповідає "Дивогляд" із посиланням на повідомлення Прокуратури Камчатського краю

Курйозний випадок відбувся у місті Петропавловськ-Камчатський. Жінка запалила церковну свічку, щоб провести обряд з очищення свого павільйону від поганої енергії та налаштувати його "на вдалу торгівлю".

Ефект не змусив на себе чекати ані хвилини. Вже за кілька секунд павільйон конкурентів площею близько 200 кв.м нещадно запалав від цієї ж свічки. Вогонь упродовж чотирьох годин гасили 60 пожежників.

Міська прокуратура звинуватила жіночку у знищенні майна у великому розмірі, яке було скоєне шляхом необережного поводження з вогнем. Винищувачка конкурентів повинна відшкодувати збитки, загальна вартість яких становить 52 млн рублі.

Повідомляється, що того дня обвинувачена була у стані алкогольного сп'яніння. Вона не визнала своєї провини у скоєному та відмітила, що подробиць інциденту не пам'ятає. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що росіяни поскаржилися на тарганів у голові, які залізли через вуха.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ