Рабство

Росіяни вирушили на відпочинок в окупований Крим – по дорозі їх продали у рабство (відео)

Shutterstock

За хлопця та дівчину заплатили 50 тис російських рублів

Росіяни Петро Пелеханов та Ольга Ліфатова захотіли відпочити у тимчасово окупованому Криму, але по дорозі їх завезли у Дагестан і продали у рабство. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на росЗМІ.

За словами Петра, він і дівчина планували дістатися до мису Фіолент в Севастополі автостопом. Вони сіли в автобус на платній дорозі, водій якого сказав, що він має заїхати в Ставрополь, а також запропонував роботу на фермі.

Мешканці Москви відмовилися, але наступного ранку усвідомили, що їх обманули.

"Коли я зрозумів, що це в'їзд в Дагестан, підбіг до водія, сказав, щоб зупиняв автобус, інакше битиму вікна. Ми розговорилися, він заявив, що нас продали на цегляний завод", – стверджує Пелеханов.

Виявилося, що Петра, Ольгу та інших пасажирів виставили "на продаж". Потім вони зустріли двох невідомих і з'ясували, для чого годяться "раби".

За словами місцевого підприємця Ямудіна Ахмедова, він потребував працівників для теплиці. Саме тому він "придбав" росіян за 50 тис російських рублів, яких заштовхали в автомобіль та відвезли в Нову Маку.

"Потім наш "господар" сказав, що ми повинні відпрацювати ці 50 тисяч і лише тоді будемо вільні", – розповів Пелеханов.

Хлопця та дівчину щодня будили о 4 годині ранку. Вони протягом усього дня працювали у сільських теплицях, а ніч проводили у непридатних для життя місцях.

Через місяць трудового рабства росіяни знайшли люк під горою сміття, завдяки чому втекли. Потім вони звернулися до поліцейських Дагестану, але ті їм не допомогли. Наразі вони у Москві та хочуть відновити справедливість.

До речі, раніше "Дивогляд" повідомляв, що жінка, яка тримала у рабстві чоловіків на Волині, поділилася новими шокуючими подробицями. Зокрема, вона заявила про зґвалтування телят.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ