Стрибок Данила Гагаріна

Росіянка в Іспанії зафільмувала смерть свого чоловіка, який стрибнув зі скелі, щоб урятувати подругу – відео 18+

РосЗМІ

Через кілька днів знайшли тіла обох загиблих

В Іспанії росіянин Данило Гагарін і його подруга з Фінляндії загинули під час шторму, бо стрибали зі скелі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на росЗМІ.

Гагарін працював у місті Торрев'єха (Іспанія) фітнес-тренером. Він часто відпочивав на березі Коста-Бланки, а його дружина знімала на відео його стрибки зі скель.

Нещодавно подружжя у компанії своєї приятельки з Фінляндії відпочивало на тих же скелях. Туристку надихнули стрибки росіянина, а тому вона вирішила за ним повторити.

Однак, внаслідок шторму її віднесло хвилею. Гагарін спробував її врятувати та у нього майже вийшло, але у підсумку хвиля змила обох людей. Через кілька днів їх тіла знайшли.

Момент зі стрибками фільмувала дружина росіянина. Зазначимо, що на відео присутні кадри, які можуть шокувати неповнолітніх, вагітних або вразливих осіб.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Росії чоловік заради фокусу засунув змію до рота, що його вбило. Це теж потрапило на відео.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ