Facebook

Зневага до українського народу: Facebook блокує акаунт російського футболіста через прізвище

Shutterstock

Колишній гравець російської збірної звернувся з позовом до суду та вимагає компенсації

Соціальна мережа Facebook регулярно блокує акаунт професійного тренера російського футбольного клубу "Ротор" з Волгограда, бо бачить у його прізвищі зневагу до українців. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Октагон.

Колишній гравець російської збірної з футболу Дмитро Хохлов не раз скаржився, що його сторінку у мережі банять. Система бачить у його прізвищі зневажливе ставлення до народу України та усієї національності.

Щоб виправити це, чоловік звернувся з позовом до Солнцевського райсуду Москви. Попереднє засідання відбулося на початку вересня.

"Ні я, ні мої друзі та знайомі не можемо нормально користуватися Facebook та Instagram. Мені багато людей телефонували й казали, що за будь-яку згадку блокується прізвище. А вони потрапляють у бан на тиждень. Вперше ми помітили це наприкінці цієї весни", – розповів Хохлов.

Позивач вимагає від суду заборонити соцмережам блокувати його сторінки через прізвище та виплатити йому моральну компенсацію. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у першого в Україні кролика-поліцейського з'явився Instagram-акаунт.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ