Наталія Каплан

"Нах*й Україну, нах*й брата": сестра Сенцова зі скандалом повертається "додому" в Росію – реакція режисера (оновлено)

Facebook / Наталія Каплан

Свою думку жінка публічно висловила у Facebook

Двоюрідна сестра українського режисера Олега Сенцова – журналістка Наталія Каплан (Кочнева), яка кілька років жила в Україні й отримала тут громадянство, заявила, що повертається "додому" в Росію. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook жінки.

Наталія зазначила, що вважає Україну найгіршою країною для переселення, та закликає усіх в жодному разі не приїжджати сюди:

"Нах*й Україну. Здається, це найгірша країна для еміграції. Не приїжджайте сюди. П'ять років пекла. А я рада, що пакую валізи і повертаюся додому", – йдеться у дописі. 

Висловлювати свою думку журналістка продовжила у коментарях. Так, вона зазначила, що в Україні їй жилося значно гірше, ніж в Росії: 

"Для тих, хто в танку: Україна – не Росія, а я переплутала туризм з еміграцією. Я не впоралася, я не змогла. Більше не можу! Просто від**біться, мені більше нічого віддати. У мене тут немає нічого, взагалі нічого, там я хоча б жила, так, було боляче, але я жила, а тут просто задихаюся, але це не ваша проблема і не ваша вина, просто я не впоралася", – розповіла Наталія.

Багатьох користувачів здивувала така заява та позиція журналістки. Перш за все, через те, що її двоюрідний брат Олег Сенцов тривалий час був політв'язнем Кремля. Однак, жінка знайшла пояснення і цьому:

"Для тих, хто приплітає сюди Сенцова і мене як його сестру. Ми всього лише двоюрідні родичі. Йому потрібна була допомога, я допомогла, на цьому все. Він мені нічого не винен, я поки у нього позичила, але я віддам. Якби на його місці був хтось інший зі знайомих, я б теж впряглася. На цьому крапка. Просто відписуйтеся, мені реально пох*й на негативні коменти", – додала вона.

Коли Наталію Каплан запитали, що думає її брат з цього приводу, жінка відповіла коротко: "Нах*й брата". 

Незважаючи на свою "нелюбов" до України та бажання пошвидше переїхати у Росію, журналістка зазначає, що вважає президента РФ Володимира Путіна своїм ворогом:

"Україна посилала мене нах*й п'ять років, а я всього лише пост у Facebook проти написала. Та відпишіться ви вже. Не сціть, Путіну не продамся, він для мене ще більший ворог, ніж для України", – заявила Каплан у наступному пості.

Відповідь Олега Сенцова

Реакція екс-політв'язня Кремля не змусила на себе чекати. Так, режисер зазначив, що йому прикро чути такі висловлювання від своєї родички. Однак, він просить усіх із розумінням поставитися до цього, оскільки наразі журналістка перебуває у дуже важкому психологічному стані. 

"Мені прикро, що моїй двоюрідній сестрі Наташі так зараз погано, і на тлі загострення депресії в неї з’явились емоційні пости у Facebook. Я прошу вибачення за її різкі слова в бік України. Це дуже гірко", – написав Сенцов у Facebook.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що мама дитини Сенцова відповіла на його пост про особисте життя.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ