Інцидент з собакою у Росії

Як у страшному сні: у Росії жінка поїхала на ліфті, який потягнув за собою забуту в коридорі собаку на повідку – відео 18+

Baza

У мережі пишуть, що тварина обмежилася "лише дуже сильним переляком і додатковими смаколиками на честь нового дня народження"

У столиці Росії, Москви, в одному з багатоповерхових будинків дії неуважної жінки ледве не призвели до смерті її собаки. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на росЗМІ.

На опублікованому відео видно жінку, яка входить з песиком на повідку у парадну та заходить у ліфт. Проблема у тому, що ліфт поїхав на верхні поверхи, але собака залишилася у коридорі.

У підсумку ліфт потягнув собакою за собою, що могло призвести до болісної смерті, але тварині допоміг чоловік, який опинився поблизу. Він швидко відстібнув повідець і врятував домашнього улюбленця.

"Тварина, як повідомляється, відбулася лише дуже сильним переляком. І додатковими смаколиками на честь нового дня народження", – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що на відео присутні кадри зі стражданнями тварини, а тому ми не радимо його переглядати неповнолітнім, вагітнім і вразливим особам.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як у Нідерландах кіт прожив майже 2 місяці без їжі, бо його покинув господар у зачиненому будинку.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ