Кошеня

Кіт прожив майже 2 місяці без їжі – як йому це вдалося

Shutterstock

Господар тварини покинув будинок і залишив кота на самоті, але той зміг вижити

У Східам (Нідерланди) знайшли кота, який протягом 52 днів був замкнений у будинку, де не було їжі та людей. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Dutch News.

Власник тварини покинув будинок на початку липня, після чого нерухомість продали на аукціоні. Згодом туди прийшли нові господарі, які побачили голодну тварину. Кіт кинувся їм під ноги відразу після відкриття дверей.

Ветеринари його зловили та обстежили. Аналізи показали, що тварина майже 2 місяці їла папір, знайдений у будинку, а також пила воду з крана. Котика вже перемістили до притулку, де він чекає нову сім'ю.

На щастя, його стан покращився, але він побоюється людей. Поліцейські наразі розшукують колишнього господаря тварини, щоб дізнатися, як котик опинився замкненим на такий довгий період.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про жахливий інцидент з кицькою у Херсоні – там невідомі нанесли їй на вухо нацистське тату. Бідну тварину з кошенятами знайшла зоозахисниця, яка розмістила їх фото і шукає для них нових господарів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ