Кіт

Це не любов: чому кішки труться об меблі та ноги людей – причини

Shutterstock

Пояснення цієї поведінки тварин виявилося, м'яко кажучи, неромантичним

Нюх є вкрай важливим почуттям для кота, по всьому тілу якого знаходяться пахучі залози. Також вони розташовані на мордочці біля очей, вух і на підборідді. Коли кішка треться об меблі чи людину – вона передає певний сигнал. Про це повідомляє "Дивогляд".

Ви могли помічати, що коли кішка проходить повз будь-якого об'єкта, то воно часто зупиняється та починає його нюхати. Інколи вона навіть починає тертися, щоб залишити свій запах.

Справа у тому, що у пахучих мітках котів містяться молекули, також відомі як феромони. Останні виробляються різними залозами, що впливає на поведінку тварин.

Кіт
Кіт
Фото: Shutterstock

Коли коти труться об ноги господаря або меблі, то залишають свого роду повідомлення з даними про себе. Завдяки цьому інші можливі суперники можуть дізнатися, що це територія іншої тварини.

Також за допомогою феромонів, що знаходяться на мордочці та залишаються на предметах, кішка може заспокоїтися, бо знає, що знаходиться у знайомому місці.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, чому коти люблять сидіти в коробках.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ