Кішка

Як зробити так, щоб домашня киця стала більш лагідною

Shutterstock

Є два способи

Англійським біологам вдалося з'ясувати вплив на домашню кішку її переведення на вживання виключно м'ясних страв, а також хоча б 10-хвилинного виділення часу на ігри щодня. Вони стверджують, що після цього тварина має почати менше вбивати, повідомляє Current Biology.

Відомо, що домашні коти здатні полювати на інших тварин (наприклад, мишей чи пацюків). Вчені захотіли дослідити взаємозв'язок цього питання з раціоном котів, а також присутністю у їх житті розваг.

Протягом 12 тижнів вони спостерігали за котами і їх власниками, а потім поділилися результатами своїх досліджень.

Стверджується, що коти, які почали їсти м'ясний корм без додавання зернових, стали приносити в дім на 36% менше жертв. Зменшення цього показника на 25% спостерігалося у тих тварин, яким приділяли від 5 до 10 хвилин для ігор кожного дня.

Кішка
Кішка
Фото: Shutterstock

Цікаво, що коти, яких годували сухим кормом з годівниць-головоломок, почали вдало полювати на 33% більше. Ті домашні улюбленці, які змінили звичайний нашийник на незручний або нашийник з дзвіночком, демонстрували інакші показники – кількість здобичі стала менше тільки на 20%.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, чому самотні самки жирафів живуть менше, ніж ті, хто має "друзів".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ