Кішка з тату та її дітки, яким потрібна вірна родина

"Ви такого ще не бачили!": у Херсоні помітили кицьку з нацистським тату – фото

Елена Таран / Facebook

Зоозахисниця просить допомоги від небайдужих людей, бо кішці та її кошенятам потрібна вірна родина

У Херсоні знайшли кицьку з кошенятами, на вусі якої хтось зробив тату з нацистською символікою – свастикою. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook Олени Таран, яка займається захистом тварин.

"Ви такого ще не бачили! Шок. Знаєте, обертаючись в темі зоозахисту, мої очі багато чого бачили, і нерви ледве, але витримували. Але цей факт вже просто ні в які ворота!!!" – почала свою оповідь Таран.

За словами зоозахисниці, кішку хтось навесні підкинув у під'їзд. Тварина була вимушена шукати собі притулок та натрапила на "виродків", які взяли 1,5-кілограмове кошеня та зробили йому татуювання зі свастикою – нацистським символом.

"Не на паркані, не у себе на лобі, а на вушках у маленької істоти! Це хіба смішно?" – обурилася Таран.

Жінка стверджує, що тепер ця кицька народила п'ятьох кошенят, але всю їх сім'ю теж вигнали з під'їзду. Тепер матір стерилізували та повернули до малечі.

"Добре, що наші маленькі друзі не розуміють весь жах цих вчинків, вони терплять біль і продовжують жити, годувати своїх діток, рятуватися і терпіти...Адже у них немає вибору. Його за них зробили колись їх вірні господарі", – пише зоозахисниця.

Олена зазначила, що ці тварини дуже потребують родини та оселі. Якщо ви хочете взяти собі котика чи допомогти яким-небудь іншим чином – можна написати зоозахисниці у Facebook.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Запоріжжі пес захищав від перехожих свого господаря, який знепритомнів на вулиці.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ