Пума

Голими руками на величезного хижака: у США жінка хоробро врятувала 5-річну дитину з пащі пуми

Shutterstock

Гірський лев несподівано опинився на задньому подвір'ї приватного будинку

У США жінка голими руками врятувала свого 5-річного сина, на якого напала пума. Це сталося в їх приватному будинку. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на New York Post.

У суботу, 28 серпня, у Каліфорнії пума опинилася на задньому подвір'ї приватного будинку сім'ї, схопила дитину та протягнула її більш ніж на 40 м. Жінка, ім'я якої не назвали, вирушила на допомогу та вдарила кулаком 65-кілограмового кугуара.

"Справжній герой цієї історії – мати, яка врятувала життя своєму синові. Вона вибігла з дому і почала бити гірського лева голими руками, вирвавши у нього з пащі свого сина", – стверджує прессекретар Департаменту риби і дикої природи Каліфорнії Патрік Фой.

Після інциденту батьки негайно звернулися до лікарів, які виявили у постраждалого травми голови та верхньої частини тулуба. На щастя, стан хлопчика стабілізувався та, за словами медиків, він одужає.

До приватного будинку вирушив офіцер Управління охорони дикої природи та зустрів там пуму – вона почала на нього "шипіти", але чоловік її застрелив на тому ж місці.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про схожий випадок у Каліфорнії – там дівчина героїчно кинулася на ведмедицю, щоб захистити своїх собак. Цей інцидент потрапив на відео.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ