Ведмідь

Жах наяву: ведмідь уночі витяг жінку з намету і вбив її

Shutterstock

Ведмеді вкрай рідко нападають на людей, якщо відчувають небезпеку

В американському штаті Монтана ведмідь гризлі напав на намет туристки, витяг її і вбив. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на BBC.

65-річна медсестра із Каліфорнії Лія Локан подорожувала на велосипеді із ще двома людьми – сестрою і другом. Вони зупинилися на ніч у районі Ованду – майже безлюдного району, що біля національного парку Глейшер - лісового та гірського масиву, що простягається до кордону з Канадою.

Туристи розклали намети і лягли спати. Близько третьої години ночі вони почули наближення ведмедя. Тоді тварину вдалося відігнати. Друзі зібрали всю їжу, щоб не приманювати тварин, укріпили намети і знову лягли спати.

Однак незабаром ведмідь повернувся і напав на намет Лін. Хоча друзі застосували відлякуючий газ і гризлі зрештою втік, жінка отримала смертельні поранення і померла.

Місцеві ЗМІ зазначають, що табір туристів був не глибоко у лісі, а неподалік відділення пошти.

Пізніше тієї ж ночі ведмідь напав ще на курник місцевих мешканців і з’їв кілька курок.

Тепер правоохоронці та експерти Служби рибних ресурсів та дикої природи США обстежують територію, щоб знайти цього гризлі і вбити його. За оцінками експертів, тварина важить близько 180 кг. По території розставили пастки. На місці нападу знайшли ДНК тварини – його використають, щоб переконатися, що впіймали саме цього ведмедя-вбивцю.

У цій місцевості за останні 20 років сталося лише 2 випадки, коли ведмідь убив людину. Але, зазвичай, ведмеді нападають лише тоді, коли раптово зустрічають людину у лісі або захищають своїх дитинчат.

Нагадаємо, нещодавно у мережі поширилося відео, як дівчина голими руками відганяє ведмедя, щоб врятувати своїх собак.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ