Ведмідь Артур

Принца Ліхтенштейну звинуватили у вбивстві найбільшого ведмедя Румунії

agentgreen.ro

17-річний ведмідь Артур жив в заповідній зоні в Карпатах

Принца Емануеля з правлячої династії Ліхтенштейну звинуватили у незаконному вбивстві найбільшого ведмедя Румунії. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Guardian.

За даними двох некомерційних громадських організацій – румунської Agent Green і австрійської VGT, у березні 2021 року принц Емануель застрелив 17-річного ведмедя на ім’я Артур під час трофейного полювання у Румунії, яке офіційно заборонене законодавством країни.

Принц, який проживає в австрійському містечку Рігерсбург, отримав дозвіл від міністерства навколишнього середовища Румунії на відстріл ведмедиці, яка нападала на фермерські господарства в комуні Ождула в Трансільванії.

Однак, за словами активістів, замість ведмедиці принц Емануель застрелив Артура. Цей ведмідь, який мешкав у безлюдній місцевості в заповідній зоні Карпат, вважався найбільшим у Румунії і, можливо, навіть у всьому Євросоюзі.

У розпорядженні зоозахисників опинилися документи, які вказують, що за вбивство ведмедя принц отримав 592,8 рейтингових очок із 600 можливих – це рекордний показник для трофейного мисливства.

Ведмідь Артур
Ведмідь Артур
Фото: agentgreen.ro

Міністерство навколишнього середовища Румунії вже розпочало розслідування. У той же час, представники принца відмовляються від будь-яких коментарів.

Дивіться також: Підводні рабовласники: восьминоги б'ють риб і змушують їх полювати – відео

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ