Кіт врятував своїй господині життя, бо "виявив" у неї рак грудей – фото й відео

35-річна американка Кейт Кінг-Скріббінс змогла вижити завдяки своєму домашньому коту Оггі, котрий змусив її звернутися до лікарів.

Одного разу жінка звернула увагу на свого улюбленця, котрий почав дуже активно цікавитися її грудьми. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Mail Online.

"Кіт зосередився на моїх грудях, особливо на лівій стороні, протягом декількох місяців, перш ніж я сама зрозуміла, що відбувається. Він відмовлявся злазити з місця і здавався більш рішучим, ніж будь-коли"

Згодом у Кейт виник стріляючий біль, що також наштовхнуло її на думку щодо проблем зі здоров'ям. Саме тому вона звернулася до лікарів, котрі діагностували в неї пухлину раку третьої стадії.

"Я озираюся на зміни в його поведінці по відношенню до мене до того, як мені поставили діагноз "рак грудей", і щиро вірю, що він намагався попередити мене про зростаючі в моєму тілі небезпеки. Оггі завжди любив сідати мені на руки, але він почав притискатися більш агресивно, ніж зазвичай, що було дивно. Тільки коли я відчула ущільнення і дізналася про діагноз, я зрозуміла, що він намагався мені сказати все це час"

Лікування 35-річної американки продовжувалося три роки, в рамках чого вона пройшла через виснажливі курси хіміотерапії та опромінення. Окрім цього, їй видалили молочні залози та потім їх реконструювали, а також вона втратила шлунок, бо у жінки виявили рідкісну генетичну мутацію.

Протягом усього часу Кейт слідкувала за тим, як себе поводив Оггі. За її словами, він перестав цікавитися грудьми своєї господині лише після того, як вона перемогла небезпечну хворобу. Також вона стверджує, що якщо коли-небудь кіт знову буде фокусуватися на якійсь частині її тіла, то одразу звернеться до лікаря.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що хом'як по кличці Сталін вкусив господиню та врятував її від небезпечної хвороби.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше