Котик Шурік

Котик, який завжди підморгує: одноокий Шурик шукає собі друзів для листування

Хочукота / Facebook

Красень живе у притулку і сподівається, що його скоро забере нова родина

Зеленоокий котик Шурик — справжній красень, який закохує в себе з першого погляду. А те, що очко лише одне, робить його лише цікавішим і загадковішим. Адже складається враження, що цей пухнастик просто підморгує вам.

Шурик живе у притулку "Хочукота". Він дуже хоче знайти собі родину. Але, якщо ви не можете взяти собі тваринку, він був би радий хоча б переписці.

Шурик написав вже купу листів про те, як подружився з жуком Аристархом, як визволяв листочок фіалки із пастки і як опановував позу креветочки довгі три хвилини.

Шурик може стільки всього тобі розповісти і поділитися, ти тільки стань йому другом. І щомісяця будеш отримувати листи від Шуріка, а він від тебе - дружні смаколики.

Вуличне життя забрало в Шурика одне око, але не бажання бути щасливим улюбленцем. Котик не одразу звикає до нових людей, але той, хто знайде ключ до його серця, отримає найвірнішого друга на всі часи.

Забирай Шурика і покажи йому, що життя буває іншим – ситим, теплим, затишним і ласкавим.

У нас є й багато інших чудових котиків, яким потрібна людська ласка і любов.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ