Ферма Олександра Єременко

На фермі українця працюють 30 котів – фото й відео

Скріншот із YouTube

Тварини навіть отримують зарплатню

Біля села Олексіївка (Херсонська область) фермер Олександр Єременко "найняв" працювати на свою базу відпочинку приблизно 30 котів і кішок. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на YouTube-канал "Суспільне Херсон".

Тварини ловлять мишей і навіть – як це має правильно відбуватися між роботодавцем і найманим працівником – отримують за це винагороду – щоденну їжу.

"Пoбудували цю будiвлю i бaгaтo мишeй зaвeлocя. I ocь зaвeли. Був oдин кoтик, тoдi двa кoтикa вcepeдинi жили. I тaк вoни poзплoдилиcя. Їx зараз багато. Є pучнi, i дикi тaкi, щo нe дaютьcя у pуки. Boни кpугoм xaтинки уce пiдбиpaють, дe щo мoжнa. У будинoчку жoднoї мишки нeмaє", – розповів фермер.

За словами Олександра, мишей дуже цікавить корм тварин, а тому коти у цьому місці явно не зайві. Окрім них на фермі є голуби, качки, декоративні кури та коні.

Усіх птахів розташували подалі від кішок, а тому вся територія для прогулянок належить останнім. Окрім цього, їм приділяють увагу туристи. Свою зарплатню, тобто щоденну їжу, коти отримують рівно о 17 годині.

"Koжeн дeнь пpивoзимo вiдpo кopму. Цe дecь 10 кiлoгpaмiв, щoб їx гoдувaти. A живуть - ocь пiд вaгoнчикoм. Взимку вiдкpивaємo, і вoни тaм живуть", – підкреслив фермер.

Наразі на цій базі відпочинку можна безкоштовно провести час у компанії тварин.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що одноокий котик Шурік шукає собі друзів для листування.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ