Не сховаєшся і не втечеш: в Україні відкрили перший контактний людський зоопарк

Людям дали зрозуміти, що відчувають тварини у таких місцях

Зоозахисна організація UAnimals повідомила про відкриття в Україні першого контактного зоопарку людей. Про це пише "Дивогляд".

У Києві посеред вулиці окреслили квадрат, у межі якого помістили кількох добровольців, які повинні були виконувати роль "тваринок" у контактному зоопарку.

Якщо ви не знаєте, контактний зоопарк - це таке місце, куди люди можуть приходити з дітьми, щоб чіпати, носити на руках, доганяти, лякати різних маленьких тварин. Тварини перебувають у постійному стресі, адже вони не можуть заховатися, їм заважають спати і нормально їсти. Тому довго, зазвичай, тваринки там не живуть.

Багато людей вважають такі місця чудовим місцем для того, щоб познайомити своїх дітей з природою і порозважатися. Але мало хто задумується про наслідки таких розваг для самих тварин.

Коли в експерименті взяли участь люди, перехожі лише фотографували їх і не наважувалися торкатися. В UAnimals зазначають, що це, можливо, тому, що у нашому суспільстві не прийнято чіпати сторонніх людей. У той же час, робити таке з тваринами – цілковита норма.

Щоб покласти край знущанню з живих істот, у парламент направили законопроект 5409. Окрім того, ще з 2019 року на розгляді у Раді лежить законопроект 2351, який передбачає заборону на:

  • Евтаназію як метод регулювання чисельності безпритульних тварин та замуровування тварин у підвальних приміщеннях та на горищах
  • Контрабанду диких тварин
  • Фотопослуги з дикими тваринами в населених пунктах і жебракування з тваринами
  • Пропаганду жорстокого поводження з тваринами
  • Бити, вбивати, труїти та калічити безпритульних тварин
  • Утримання диких великих тварин у закладах громадського харчування й інших непристосованих місцях
  • Залишати тварин у салоні авто, коли на вулиці температура вища за +20°C чи нижча за –5°C.

Нагадаємо, нещодавно у Скадовську на пляжі помітили чоловіка, який водив коня, пофарбованого у зебру, і пропонував прокататися чи сфотографуватися.

Читайте також: Знайшли раніше невідомий лист Ейнштейна, у якому він передбачив наявність надчуття у тварин 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше