Єнот

В Ужгороді врятували єнота, якого спеціально замурували між будинками – фото й відео

Акваріум / Facebook

"У найкращих" традиціях двоногих, для яких власний комфорт "понад усе"

Мешканці Ужгорода врятували життя безпритульному єноту, якого спеціально замурували в щілині між будинками. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook Марини Романової.

За словами жінки, протягом довгого часу тварина жила в одному з місцевих ресторанів, але той закрився, внаслідок чого єнот почав жити на вулиці. Як стверджують охоронці однієї з територій, він 2 роки жив у щілині між будинками, ширина якої була приблизно 30 см.

Віра Романова, мама Марини, та її чоловік Геннадій приглядали за твариною і годували її.

"Жителю одного з будинків єнотик почав заважати і він вирішив закласти щілину, щоб тварина там померла від голоду! У "найкращих" традиціях скотів двоногих, для яких власний комфорт "понад усе", – сказано у публікації.

У суботу, 10 липня, тварину змогли піймати, витягти з щілини та передати в екзотаріум "Акваріум". В останньому раніше не приймали єнотів, бо їм потрібно багато місця, але наразі в екзотаріумі вільно у тимчасовому вольєрі, а тому його забрали.

"Дилема у тому, чи шукати знову можливості облаштування нового просторого житла для нового жителя "Акваріума", що абсолютно реально, або, може, реабілітувати і кудись прилаштувати", – сказано у публікації.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що в Україні відкрили перший контактний людський зоопарк.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ