Комарі

Мільярди комарів і жуки, що обліплюють ноги на пляжі: на Одещині після дощів розплодилися комахи

Ivan Rusev / Facebook

Зливи і спека зробили свою справу

В Одеській області після тривалих злив розплодилися комарі, які літають величезними хмарами заввишки до 50 метрів від землі. Про це розповів еколог і співробітник заповідника "Тузлівські лимани" Іван Русєв, передає "Дивогляд".

"Ближче до вечора, з'являється масштабний повітряний планктон вздовж горизонту лиманів і Чорного моря. Це явище, що зачаровує, сформувалося над трав'янистими місцевостями, над величезною мілководною і вологою частиною НПП "Тузлівські лимани", - написав Русєв у своєму Facebook.

Еколог додав, що скупчення комах нагадують клуби диму висотою до 50 метрів від землі. Чисельність комарів-дзвінців у цій місцевості обчислюється мільярдами.

Однак Русєв підкреслив, що для людей ці комахи не несуть загрози, адже вони не п’ють кров.

Збільшення кількості комах спровокувало зростання популяції павуків. Але і їх не варто боятися, каже експерт.

Натомість, на одеських пляжах сталося нашестя жуків сонечок. Про це повідомила блогерка Катерина Гончар у своєму Facebook.

Ці на перший погляд милі комашки, можуть бути справжніми шкідниками і навіть кусати людей.

До речі, якщо ви плануєте поїхати на море в Україні, можна розглядати не лише Одеську область. Нещодавно "Дивогляд" писав про те, куди можна поїхати на відпочинок на березі Чорного та Азовського морів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ