Бджоли

Тисячі бджіл поселились в офісі компанії під час карантину – фото

Shutterstock

В гнізді знайшли 45 літрів меду, воску і пилку

20 тисяч бджіл під час карантинних обмежень почали жити в офісі американської компанії Invoca, яка розробляє програмне забезпечення. Про це повідомляє Inc.

3-поверхова будівля знаходиться в Санта-Барбарі, штат Каліфорнія. Офіс компанії пустував з березня минулого року, оскільки 210 співробітників почали працювати дистанційно.

У квітні в приміщення прийшла працівниця і побачила, що на підлозі лежать мертві комахи. Однак, живих бджіл жінка не знайшла. Наступні візити також супроводжувалися знайденими комахами, тому в січні цього року жінка звернулася в компанію, яка займається усуненням комах.

Експерти виявили в гнізді 10 галонів (близько 45 літрів) меду, воску і пилку. Комахи проникали в будівлю завдяки дірці в стіні, яка дозволила їм влаштуватися між другим і третім поверхами.

Гніздо бджіл
Гніздо бджіл
Фото: inc.com

Комахи були там як мінімум півроку. Фахівцям вдалося заманити бджіл в контейнер, а потім перемістити їх в природне середовище.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як дитинча панди не захотіло відпускати працівника зоопарку і стало героєм мережі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ