Endoxyla cinereus

В Австралії знайшли найважчого метелика на Землі, якому складно літати – фото

Shutterstock

Розмах крил комахи становить до 25 см

На території школи в штаті Квінсленд (Австралія) будівельники знайшли метелика Endoxyla cinereus. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ABC News.

Мова йде про гігантського нічного метелика, якого вважають найважчим метеликом на планеті. За словами директорки школи Меган Стюард, розмір створіння можна порівняти з двома кулаками.

Комаху сфотографували та відпустили до лісу. Унікальність цієї події обумовлена тим, що люди дуже рідко зустрічаються з Endoxyla cinereus.

Переважно цей вид живе в Квінсленді і Новому Південному Уельсі (Австралія), а також у Новій Зеландії. Вага дорослої самки метелика 30 г, самця – близько 15 г, розмах крил – до 25 см, а довжина тіла – 15 см.

Внаслідок таких розмірів Endoxyla cinereus дуже складно літати. Їх життєвий цикл короткий, бо дорослі живуть всього декілька днів і вмирають після відкладання яєць.

До речі, нещодавно "Дивогляд" писав, що алігатор з'явився на футбольному тренуванні та налякав спортсменів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ