Тисячі змій вийшли на полювання: масштабна повінь спровокувала нашестя тварин у Австралії – фото й відео

Жителі потерпають від найсильнішої за 60 років повені, яку спровокували рясні зливи.

Найбільше пошкоджень завдано Новому Південному Уельсу та південному Квінсленду (Австралія). Про це повідомили в Daily Mail.

Місцева влада евакуювала більше 18 тис людей, а також населення потерпає від навали змій і павуків, котрі теж рятуються від стихії. Люди вже повідомили про тисячі павуків у їхніх будівлях, а також вони спостерігають змій, ящірок, мурах і цвіркунів.

Повінь у Австралії
Повінь у Австралії
Фото: Miss Nellie`s Cafe`s / Facebook

Мелані Вільямс, яка проживає на цих територіях, побачила та зафіксувала на камеру величезну кількість павуків, що піднімалися по її паркану для порятунку власного життя.

"Я бачила ці чорні точки, а потім зрозуміла: "Боже мій, це ж все павуки і вони лізуть до мене", – розповіла вона.

Експерти просять людей "проявити співчуття до павуків", бо ті сильно налякані. За їхніми словами, населенню треба так само турбуватися про комах, як і про коал, бо вони мають значення для екології.

Окрім цього, до людей звернулися, щоб вони не намагалися самостійно зловити будь-яких тварин, бо це небезпечно. Замість цього їм рекомендують звертатися у спеціальні служби.

Змієлови звернулися до місцевого населення щодо тисячі невеликих змій, які зазвичай шукають сховище під камінням або колодами. Тепер повінь вигнала їх звідти, а тому вони намагаються врятуватися у сухих місцях (наприклад, будинках).

Також ці змії можуть зараз полювати, бо дрібні гризуни (їхній звичний раціон) залишили свої нори, щоб також врятуватися від стихії. Наразі австралійці повідомляли лише про те, що їм зустрічалися помірно отруйні змії, але все ж таки вони боляче кусають, а також вони можуть вбити дрібних домашніх улюбленців.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що собака за кермом в'їхав у будівлю художньої галереї.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше