Кіт

Топ-4 дивовижних факта про котів та воду

Shutterstock

Чому коти люблять пити воду з крана та чому не можна ставити миски з їжею та водою в одному місці?

Припустимо, що більшість людей чули про те, як коти бояться води, але на цьому цікаві "стосунки" між тваринами та водою не закінчуються. Про особливості домашніх улюбленців повідомляє Wow Pets.

Течія заворожує

Можливо, ви колись бачили, як коти полюбляють пити воду не з миски, а з крана. Це чудово пояснює інстинкт виживання цих тварин, бо коли вони живуть у дикій природі, то присвячують час пошуку свіжої, чистої та проточної води.

Справа в тому, що така вода менш сприйнятлива до росту бактерій, якщо порівнювати зі стоячою. Окрім цього, рух води пробуджує бажання кішки зловити рідину лапою, що дарує їй позитивні емоції.

Кіт
Кіт
Фото: Shutterstock

Читайте також: Справжні емоції: погляди домашніх тварин, від яких стає моторошно

Різні місця для води та їжі

Багато людей ставлять для кота миску з водою поряд з їжею, але це помилка. Така вода менше приваблює тварину, бо остання вважає, що та нібито забруднена.

Також коти не люблять пити воду там, де знаходиться їх здобич. І зовсім неважливо, що мова йде про звичайний корм або консерву.

Причина страху води

Звісно, що не всі коти бояться води, але все ж таки подібна тенденція є. Справа в тому, що мокре хутро стає важким і, таким чином, тварина втрачає спритність. Це провокує у неї відчуття небезпеки, а також через це знижується температура тіла, що призводить до дискомфорту.

Кіт
Кіт
Фото: Shutterstock

Читайте також: Уроки позування: кіт підіймає лапи догори, коли його фотографують

Унікальний стиль плавання

Одразу зазначимо, що не варто сподіватися на те, що кинутий у воду кіт впорається зі стихією (навіть якщо це ванна) і не потоне. Однак, багато цих тварин все ж таки мають інстинктивну здатність до плавання. Наприклад, це стосується мейн-куна, турецького вана та бенгальських котів.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, чому коти припиняють їсти, коли бачать дно миски.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ