Чому варто завести кота – топ-5 причин

На думку волонтерів Пейдж Пламблі та Лорен Адамс, якщо людина має такого домашнього улюбленця, то вона отримує від нього величезну дозу користі та позитиву.

Саме тому в організації AnimalKind вирішили назвати причини, які можуть підштовхнути людину завести котика.

Чистота

Кіт відрізняється від собаки тим, що він постійно вилизується, що робить його більш чистою твариною. Завдяки цьому його власник в основному не має потреби витрачати величезну кількість часу, щоб купати та мити домашнього улюбленця.

Кіт
Кіт
Фото: Shutterstock

Однак, це не стосується тварин з довгою шерстю, бо вони потребують щітки для вичісування та спеціальних гелів або таблеток, завдяки яким шлунок перетравлює котячу шерсть.

Безкоштовна охорона

Якщо ви проживаєте в приватному будинку, то вам може бути чудово відома проблема з гризунами. Навіть у цьому випадку вам можуть допомогти коти, які протягом усієї історії полювали на дрібних гризунів та захищали свою оселю від шкідників.

Котик
Котик
Фото: Shutterstock

Щоправда, багато сучасних котів не пристосовані до такого життя, а тому варто розшукувати кота, який має ознаки справжнього мисливця.

Відсутність потреби в постійній увазі

Багато власників собак, особливо що проживають в квартирі, прекрасно знають проблему з приділенням часу для собаки. Безумовно, з ними можна приємно проводити час, але інколи останнього може не вистачати, що створює проблему.

Читайте також: Чи розуміють коти нашу мову і як вони з нами спілкуються – експерти

Якщо ви не зможете приділяти багато часу домашньому улюбленцю, то вам краще підійде кішка. В основному вона потребує тільки чистого туалету, води та їжі, а ось інші проблеми вона здатна вирішити самостійно (звісно, без фанатизму).

Піклування про екологію

Волонтери згадали про дослідження, згідно з яким у життєвих ресурсах, які потрібні для годування і догляду за кішкою, міститься менший вуглецевий слід у порівнянні з іншими тваринами.

Котик
Котик
Фото: Shutterstock

Зокрема, в основному кішки люблять вживати рибу, яловичину або кукурудзу, що має більш позитивний вплив на навколишній світ.

Антистрес

Думаємо, не варто пояснювати, як люди полюбляють постити в соціальних мережах будь-який контент з котиками. Це демонструє, що користувачі їх дуже люблять, бо смішне відео або картинка з твариною здатні нас підтримати навіть у найтяжчі часи.

Кіт
Кіт
Фото: Shutterstock

Тепер уявіть, скільки позитиву ви отримаєте, якщо будете мати кішку не в телефоні, а в своїй оселі. Окрім цього, вчені досліджували цей фактор та з'ясували, що коли ми гладимо кота, то наш мозок виділяє ендорфіни і, таким чином, робить нас щасливішими.  

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що незрячий кіт Гарольд шукає собі родину.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше