М'ясо

Міністр Іспанії вирішив скоротити кількість споживання м'яса громадянами та нарвався на критику

Shutterstock

Причиною такого рішення міністра стало те, що іспанці найбільше з усіх інших народів ЄС споживають тваринне м'ясо

В Іспанії міністр у справах споживачів Альберто Гарсон закликає людей скоротити обсяг споживання м'яса. Як повідомляє "Дивогляд", на своїй сторінці у Twitter він оприлюднив відео, на якому оголошує про запуск акції з цього приводу. 

Причиною такого рішення міністра стало те, що іспанці найбільше з усіх інших народів ЄС споживають тваринне м'ясо. Щороку у країні позбавляються життя понад 70 млн тварин. Це дорівнює близько 7,6 тонам чистого м'яса.

За тиждень на одного жителя Іспанії приходиться близько кілограма м'яса у той час, як державне агентство з безпеки харчових продуктів і харчування рекомендує вживати від 200 до 500 гр/тиждень.

"Це не означає, що ми не можемо час від часу влаштовувати сімейне барбекю. Просто ми повинні робити це трохи більш стримано, компенсуючи дні, коли ми їмо м'ясо, за рахунок днів, коли ми їмо більше салату, рису, бобових і овочів. На карту поставлено наше здоров'я і здоров'я наших сімей. Занадто багато м'яса шкідливо для нашого здоров'я і для планети", – сказав міністр.

Така заява міністра обурила фермерів, які у відкритому листі до нього висловили свою думку з цього приводу та нагадали, що на цю галузь припадає понад 2,5 млн робочих місць.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Данії ансамбль віолончелістів влаштовує концерти для корів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ