Кіт Кольцово

Справжній треш: у Росії жінка викинула свого кота в аеропорту, бо йому треба було придбати квиток – фото

РосЗМІ

Керівник притулку хоче написати заяву в поліцію на колишню господарку покинутої тварини

У Росії жінка вирішила викинути кота прямо в аеропорту, бо не захотіла придбати йому квиток на літак. У підсумку котик втратив свою господиню і шукає нову родину. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на росЗМІ.

ЗМІ пишуть, що жінка планувала дістатися з Єкатеринбурга в Москву.

"Жінка прийшла на стійку реєстрації з твариною і дуже здивувалася, коли дізналася, що для неї потрібно купувати окремий квиток. Співробітникам аеропорту вона пообіцяла передати кота якимось супроводжуючим, але просто випустила котика на площі біля терміналу і полетіла в Москву. Кіт залишився один", – сказано у повідомленні.

Протягом декількох годин перелякана тварина бігала навколо Кольцово (назва аеропорту), після чого її зловили працівники. Кота посадили у коробку, назвали Кольцов і відправили до притулку.

Зоозахисники стверджують, що кіт виявився здоровим, але трохи пригніченим через стрес. Наразі Кольцову шукають нову сім'ю, а також керівник притулку хоче написати заяву в правоохоронні органи на колишню господарку кота.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про українську кішку, яка теж шукає нову родину, бо колишня викинула її надвір.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ