БДСМ

У Росії полюють на 14-річну БДСМ-блогерку, яка вигуляла хлопця на повідку – відео

Shutterstock

Дівчина хотіла привернути увагу до гендерної нерівності

У Нальчику (Кабардино-Балкарія, Росія) 14-річна БДСМ-тіктокерка Аїда вигулювала хлопця на повідку, за що її масово розкритикували. Про це повідомляє "Дивогляд".

Скандальним роликом блогерка хотіла наголосити на проблемі гендерної нерівності.

"Гендерна нерівність очевидна. Але погодьтеся, якби було навпаки і на мотузці була б дівчинка, це вважалося б нормою. Коментарі були б "тигр", "лев" і так далі", – стверджує 14-річна дівчина.

Згодом під публікацією з'явилося багато коментарів. Деякі користувачі писали, що блогерка образила чоловіків і "перейшла межу". Також критика торкнулася самого хлопця, який зганьбив сам себе.

За словами самої Аїди, їй погрожує багато людей. На добу, як вона стверджує, їй надходить більше сотні повідомлень з погрозами, в одному з яких навіть написали, що дівчину розшукує "серйозне мусульманське угруповання".

ЗМІ пишуть, що в одній з кав'ярень пообіцяли напій людині, яка кине у тіктокерку яйце або обіллє її чимось при зустрічі. Втім, Аїда не планує вибачатися та радить тим, хто образився, покращити свою самооцінку.

Також блогерка розповіла, що вжила заходів для власної безпеки. За її словами, вона створила відео за декілька днів до від'їзду з Нальчика.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що блогерка оригінально "прорекламувала" курорт в Одесі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ