Ведмідь і німецька вівчарка

У США ведмідь заліз у двір, щоб "погратися" з собакою – відео

колаж 5.ua / Shutterstock

Німецька вівчарка не злякалася через те, що хижак її переслідував

У дворі жінки з Вермонта (США) Дженн Сарджент опинився ведмідь, який туди пробрався задля "ігор" з вівчаркою на прізвисько Джеймесон. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на YouTube-канал Dogtooth Media.

За словами жінки, про цей інцидент вона дізналася від своїх сусідів, після чого перевірила запис із камер відеоспостереження. Згодом Дженн побачила, що її собаку переслідувало ведмежа, але Джеймесон не злякалася та навіть стрибала навколо хижака.

Ведмідь навіть став на задні лапи, а після цього продовжив обнюхувати песика. Їхня зустріч тривала близько 7 хв, після чого хижак самостійно повернувся у ліс.

Американка стверджує, що зазвичай вівчарка захищає свій двір, але цього разу вирішила "познайомитися" з хижаком. Дивовижно, але у цьому інциденті ніхто не постраждав.

До речі, не кожен подібний інцидент має нетрагічний фінал. Так, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що ведмідь уночі витяг жінку з намету і вбив її.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ