Акула

Смертельний похід у туалет: у Бразилії акула розірвала чоловіка в океані – фото 18+

Shutterstock

Хижак відкусив своїй жертві руку по лікоть

У Бразилії акула розірвала 51-річного Марсело Роча Сантоса, який зайшов у океан, бо хотів справити нужду. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Star.

Трагедія сталася у місті Жабуатан-дус-Гуарарапіс. Акула здійснила свій напад, коли її жертва зайшла у воду по пояс.

Чоловік втратив руку по лікоть і сильно пошкодив ногу. Очевидці витягли Марсело на берег і викликали лікарів, але його не змогли врятувати. Згодом у лікарні констатували смерть.

Відомо, що перед цим покійний перебував з компанією, з якою він вживав спиртне. Він вирішив справити нужду в океані, бо поблизу не було туалету.

"Мій друг відпочивав із загиблим та був поруч з ним в океані. Раптом він побачив, що той бореться з чимось, а у воді з'явилося багато крові", – стверджує очевидець нападу Едріан Гомеш.

Зазначимо, що на фото присутня мертва людина з пошкодженою кінцівкою, а тому ми не радимо розглядати знімки неповнолітнім або вразливим особам.

Невідомо, яка саме акула вбила Марсело, але є припущення експертів, що це могла бути акула-бик (Carcharhinus leucas ) або тигрова акула (Galeocerdo cuvier).

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Червоному морі акула вистрибнула з води і відкусила п'яту парапланеристу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ